Třeboň na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Třeboň
Domů - Portál TřeboňKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Třeboně, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Novinky

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolení nastavovat Cookies. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme nastavování Cookies zapnout.

Novinky

St, 01. únor 2012 - Všechny sekce jsou zdarma.


Od 1.2.2012 jsou všechny sekce na portálech měst zdarma. Neváhejte a přidejte svůj záznam!

St, 16. březen 2011 - Banerová reklama


Dovolujeme si Vás informovat o nové možnosti banerové reklamy. Jde o výborně cílenou reklamu za velmi zajímavou cenu. Od dnešního dne si můžete v administraci přidat libovolné množství banerů, které lze cílit na jednotlivé portály (celkový počet portálů je 250 a pokrývají celou ČR) nebo na jednotlivé kategorie v jednotlivých sekcích. Pro podporu nové banerové reklamy jsme spustili mimořádnou akci "dvojnásobný kredit", která bude trvat do 15.4.2011. Pokud si během této akce dobijete kredit v jakékoliv výši, stejnou částku Vám připíšeme jako bonus.

Po, 15. listopad 2010 - Prvních 1000 záznamů na mapě


Prvních 1000 záznamů se nyní zobrazuje na mapě pomocí malých ikonek. V případě, že je více záznamů blízko sebe, dojde k jejich seskupení. Není nutné procházet jednotlivé stránky, v případě, že hledání provádíte především podle mapy, oceníte zjednodušení.
Majitelé záznamů si mohou nastavit zvýhodnění, aby se dostali mezi první tisícovku a jejich ikonka se zobrazila na mapě.

Ostrava - Tipy na výlet
Ostrava - Tipy na výlet
Ostrava - Tipy na výlet

Út, 02. listopad 2010 - Schránka


Přidali jsme schránku. Zajímavé záznamy si tak můžete uchovat a později se k nim vrátit.

U každého záznamu je odkaz "Přidej do schránky". Jakmile na něj kliknete, objeví se vám vpravo nahoře "Schránka" a odkaz se změní na "Odeber ze schránky". Na přiloženém obrázku jsou dvě červené elipsy, které vám napoví, kde odkaz a schránku hledat.

Schránka
Červené elipsy naznačují, kde schránku hledat.

Pá, 01. říjen 2010 - Mimořádná akce


Do 15.10.2010 probíhá na projektu portalymest.cz mimořádná akce "dvojnásobný kredit". Pokud si během této akce dobijete kredit v jakékoliv výši, stejnou částku vám připíšeme jako bonus. Kredit můžete využít např. na vylepšení pozice vašich záznamů.

Je všeobecně známo, že nejvýše umístěné záznamy jsou zobrazovány častěji než záznamy na nižší pozici nebo až např. na druhé nebo třetí stránce. V našem katalogu jsou navíc záznamy na prvních třech pozicích podbarveny žlutě a zobrazují se na všech dalších stránkách. Další výhodou je, že u nás záznamy tzv. "probublávájí" do nadřazené kategorie, takže při dobře nastaveném zvýhodnění se váš záznam může zobrazovat už na hlavní stránce katalogu firem.

Pro lepší představu, jak projekt portalymest.cz funguje, jsme připravili několik videoprezentací.

Dobitím kreditu nepodpoříte pouze své záznamy, ale nepřímo i turistický ruch vašeho města a další vývoj projektu. Zejména sekce "Tipy na výlet" a "Kalendář akcí", které musíme plnit ručně.

Stránka: 1

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Třeboň
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Další portály v okolí

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2016 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena